Adaptační kurz tříd IT1 a VČ1 v Outdoor Resortu Březová

Třídy IT1 a VČ1 se po úvodních týdnech ve škole vypravily ve dnech 25. – 27.9. 2024 na adaptační kurz, aby se studenti lépe poznali. S Resortem Březová má naše škola dobré zkušenosti a tak padla volba jet tam.

Třídenní program začal ve středu obědem a pak už následovala jedna aktivita za druhou. Celým programem nás prováděli skvělí instruktoři Matyáš a Matěj. Vyzkoušeli jsme si paintball, rafty, vysoká lana, strašidelný hrad, hledání pokladů a indicií. Nechyběla ani diskotéka, která byla tradičně skvělá, a také jsme viděli ohnivou show.

Třídenní maraton aktivit jsme ukončili v pátek obědem a vyrazili zpět. Ačkoli nám počasí přálo, byly to náročné dny. Mnozí z nás byli velmi unavení, ale zážitky a přátelství, které jsme tam získali, nás snad budou provázet po celou dobu studia.

Mgr. Pavel Valter, Ing. Gabriela Králová